Tutvumisleht Sasouke & Ideal

thai ridgeback dog puppies expected

Nädala algus oli meie jaoks väga hõivatud, kuid samas viljakas. Ja see oli tingitud meie kauni Sasouke ja imelise koera tähendusliku nimega Ideal kaua kavandatud kuupäevast. Ideaalne on pärit nüüd kadunud Tšehhi kennelist „Plum’s Jewel” ja elab imelises perekonnas Slovakkia lõunaosas, Ungari piiril.

Sasu partneri kandidaadi valimisel lähtusime paljudest aspektidest. Ta võlus meid mitte ainult välimuse, vaid ka tervise, pesitsusjoone ja suurepärase temperamendiga. Tema sugupuusse kuuluvad Tai meistri tiitlitega koerad. Idealil on palju näitusi, tal on sellised tiitlid nagu: Slovakkia kutsikameister, Slovakkia juunioride võitja, Slovakkia juunioride meister. Ta on ka Slovakkia täiskasvanute meistrivõistluste kandidaat.

Kuid ennekõike (mis oli meie peamine eesmärk) Ideaalne on suurepärane perekoer! Ta võttis järjest osa kuulekuskoolitusest, mida oleme oma silmaga näinud. Tema psüühika on stabiilne ja tema iseloom ei tekita mingeid vastuväiteid. Ideaalne on rahulik, kommunikatiivne ja väga etteaimatav koer, kes on Tai Ridgebacki koeratõu puhul meie jaoks väga oluline ja väärtustatud.

Loodame väga, et selle kombinatsiooni kutsikad pärivad mõlemalt vanemalt parimad omadused.

Reis ise kestis ilma ja mõne muu ebameeldivuse tõttu mitu tundi ja oli pisut väsitav, kuid täna me teame, et see oli seda väärt.

Ja teile fotoreportaaž „kuupäevast”:

Opublikowane przez Ancient Kynopolis Thai Ridgeback Dog

Ancient Kynopolis | FCI reigistered Thai Ridgeback Dog kennel based in Poland Welcome on my Thai Ridgeback Dog kennel website. We have puppies available Witam na stronie mojej hodowli Thai Ridgeback Dog. Mamy dostępne szczenięta

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: