Randka Sasouke & Ideal

thai ridgeback dog puppies expected

Początek tygodnia był dla nas bardzo pracowity, ale jednocześnie owocny. A było tak za sprawą długo planowanej randki naszej pięknej Sasouke i cudownego psa o wymownym imieniu Ideal. Ideal pochodzi z nie istniejącej już czeskiej hodowli „Plum’s Jewel”, a mieszka w cudownej rodzinie na południu Słowacji, przy granicy Węgierskiej.

Wybierając kandydata na partnera dla Sasu, kierowaliśmy się wieloma aspektami. Zauroczył nas nie tylko wyglądem, ale także zdrowiem, linią hodowlaną oraz wspaniałym temperamentem. W jego rodowodzie znajdują się psy z tytułami Championa Tajlandii. Sam Ideal ma za sobą wiele wystaw, posiada takie tytuły jak: Champion Szczeniąt Słowacji, Młodzieżowy Zwycięzca Słowacji, Młodzieżowy Champion Słowacji. Jest również kandydatem do dorosłego Championatu Słowacji.

Natomiast przede wszystkim (co było naszym głownym celem) Ideal jest doskonałym psem rodzinnym! Sukcesywnie brał udział w szkoleniach z posłuszeństwa, o czym przekonaliśmy się na własne oczy. Jego psychika jest stabilna, a charakter nie budzi żadnych zastrzeżeń. Ideal to spokojny, komunikatywny i bardzo przewidywalny pies, co u rasy Thai Ridgeback Dog jest bardzo ważne i przez nas cenione.

Mamy ogromną nadzieję, że szczenięta z tego skojarzenia odziedziczą najlepsze cechy po obydwojgu rodzicach.

Sama podróż, z powodu pogody i paru innych niedogodności, trwała wiele godzin i była nieco męcząca, jednak dziś wiemy, że było warto.

A dla Was fotorelacja z „randki”:

Opublikowane przez Ancient Kynopolis Thai Ridgeback Dog

Ancient Kynopolis | FCI reigistered Thai Ridgeback Dog kennel based in Poland Welcome on my Thai Ridgeback Dog kennel website. We have puppies available Witam na stronie mojej hodowli Thai Ridgeback Dog. Mamy dostępne szczenięta

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: