Dostępne pieski Thai Ridgeback Dog

Na sprzedaż szczeniaki Thai Ridgeback Dog.

Kochającego domu szukają dwa pieski, w kolorze czarnym. Oferowane szczeniaczki tajskiego ridgebacka mają welurową oraz super-welurową sierść.

Tajskie ridgebacki w kolorze czarnym są jeszcze bardzo mało popularne, w przeciwieństwie do niebieskich. Czarne thaie, jako malutkie szczenięta są niczym „brzydkie kaczątka”. Pomarszczone, grubiutkie kluseczki. Dorosłe natomiast, tajskie ridgebacki maści czarnej, robią na wszystkich ogromne wrażenie. Swoim dostojnym wyglądem – czarne psy rasy Thai Ridgbeack -przypominają mitologicznego boga – Anubisa. Niejednokrotnie na spacerach, spotykając przechodniów, byliśmy pytani „co to za egipskie piękności?”, „co to jest za rasa? Są przepiękne!” itp. Wszystkich, w tym także nas, bez ustanku urzeka ich majestatyczny wygląd.

Wracając jednak do naszych maluszków… Obydwa pieski urodziły się 09.12.2019, obecnie mają 13 tygodni. Są więc gotowe do opuszczenia naszego domu. Szczenięta Thai Ridgeback, o których mowa w tym poście są prze kochane, uwielbiają pieszczoty i kontakt z człowiekiem. Jest to wynikiem naszej nieustannej socjalizacji. Pieski chodzą już na spacery, a także (w większości) załatwiają się na zewnątrz. Nie boją się obcych, są ciekawskie i chętne do zabawy oraz do poznawania świata. Mogą zamieszkać w domu z dziećmi, a także z kotem i innymi zwierzętami.

Dla naszych szczeniaczków szukamy właścicieli odpowiedzialnych. Osób nie lubiących się nudzić, najlepiej kochających sport na świeżym powietrzu. Thai Ridgeback Dog to rasa wymagająca dużo ruchu oraz regularnych treningów, zwłaszcza w młodym wieku – gdyż lubią być uparte i niesforne. W związku z tym, udział w psim przedszkolu i późniejszy udział w treningach, bądź praca z indywidualnym szkoleniowcem są naszym wymogiem.

Pieski są w tym momencie już po trzech szczepieniach (w tym na wściekliznę), pozostało im tylko jedno – ostatnie, na choroby zakaźne). Za dwa tygodnie będą mogły także legalnie wyjechać za granicę. Są również odrobaczone, zaczipowane, przeszły przegląd miotu z ZKwP (FCI). Sprawdzone pod kątem DS (Dermoid Sinus – zatoka skórzasta) i wolne od tej choroby genetycznej.

Atrakcyjna cena!

Więcej informacji udzielę osobom poważnie zainteresowanym. Napisz do nas w prywatnej wiadomości, mailowo bądź telefonicznie (także poprzez aplikację WhatsApp).

Dostępne w naszej hodowli są również suczki Thai Ridgeback Dog.

Zdjęcia dostępnych piesków:

Related Posts

COMMENTS

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *