Miot S

KAREENA Volarius x HIRO Thai Ponlamaj – miot „S” (17.11.2016)

Pierwszy miot szczeniąt Thai Ridgeback Dog jaki urodził się w naszej hodowli „Ancient Kynopolis”. W miocie było dziesięć szczeniąt, jedną suczkę zdecydowaliśmy się zatrzymać dla siebie.

Czarna welurowa suczka Thai Ridgeback Dog – Sasouke (najmniejsza z miotu) została wybrana sercem. Gdy była jeszcze maleńkim szczeniaczkiem, w pierwszej dobie po długim porodzie – została przygnieciona przez mamusie. Po kilku minutach reanimacji (pierwszy raz, metodą usta-usta reanimowałam szczenię), udało się przywrócić ją do życia. Jakże wielka była moja radość, kiedy to dzień za dniem rosła zdrowa i stawała się coraz silniejsza. Przede wszystkim żyła i za to byłam najbardziej wdzięczna. Tutaj możecie śledzić losy Sasouke, zobaczyć jej sukcesy na wystawach oraz wyniki badań.

Większość szczeniąt thai ridgeback z miotu S rozjechała się po całej Europie. Tylko dwa z nich zostały w Polsce – Sasouke oraz Shark (jego nowe imię Gacek). Saken – największy z miotu – pojechał do Niemiec. Sirilla mieszka na przemian w Polsce oraz w słonecznej Hiszpanii – wszędzie tam, gdzie aktualnie mieszka jej wspaniała rodzina. Bardzo nas to cieszy, gdyż ciepły klimat bardzo służy tajskim ridgebackom. Natomiast Songo wyjechał do Estonii, by zaznać spacerków w ubrankach i ciepła przy kominku.  Do gorących Włoch, samolotem prosto z Warszawy, odleciał Satori.

Ten pokaz slajdów wymaga włączonego JavaScript.

%d blogerów lubi to: